O společnosti

Hledáme člověka, kterému je blízké řízení a motivace týmu lidí, má pragmatické myšlení a organizační schopnosti.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Budete zadávat úkoly dle plánu výroby a následně kontrolovat kvalitu odvedené práce Vašich podřízených.  Budete nastavovat priority, sledovat dodržování výrobních postupů, navrhovat úpravy, komunikovat s kolegy na úrovni managementu, …. zkrátka stanete se klíčovou postavou v celém výrobním procesu .

Nejdříve budete v tandemu s kolegou, který Vám vše vysvětlí a pomůže v začátcích.

Jedná se o třísměnný provoz, kdy se pravidelně opakují dva nebo tři dny volna (15-16 pracovních směn v měsíci).

Nabízená pozice je vhodná pro technicky nadané muže i ženy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • plat (29-35.000 Kč + odměny)
  • náborový příspěvek ve výše 40.000 Kč
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • dovolenou navíc (5 týdnů)
  • dotované stravování
  • měsíční odměny
  • benefitní poukázky
  • odměnu za doporučení nového kolegy až 20 000 Kč
  • příjemné a čisté prostředí vonící dřevem

Jak si Vás představujeme?

Ideálním kandidátem by byl člověk se středoškolským vzděláním technického typu, se zkušenostmi s řízením výroby a týmu 10 až 20 lidí, držitel řidičského průkazu skupiny B …. hlavním kritériem však bude přirozená autorita a tah na bránu!

Ze všeho nejdůležitější je abyste byl u nás spokojen a odráželo se to i ve Vaší práci. Pokud si myslíte, že splňujete naši představu, prosím, ozvěte se nám a vše společně probereme. A nemějte obavy – co neumíte Vás naučíme!

Kontakt:

Své životopisy zasílejte na personální oddělení:
Hlavová Vendula, Šmahelová Romana
tel. č. 800 177 900

Kontaktní formulář

* takto označená pole jsou povinná

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.