tisk-top

Aktuality

Aktuální cena válcových briket

Aktuální cena válcových briket činí 5,60 Kč/kg, tj. 5.600 Kč za paletu.

Cena je platná do vyprodání zásob.
Platí pro pilu Čáslav.
Prodej PO-PÁ od 8:00-11:30 a 12:00-16:00

Maloprodej briket
Kmochová Kristýna
Tel.: 733 755 674

 

Válcové brikety

Rozhodnutí o poskytnutí dotace

K 31.10.2018 rozhodlo MPO v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) o poskytnutí dotace na výstavbu výtopny na biomasu naší dceřinné společnosti LESS & ENERGY s.r.o., která byla dokončena a zprovozněna v našem závodě v Dlouhé Vsi u Sušice 30.4.2018.

Jedná se o program, jehož prioritou je podporovat účinné nakládání energií, rozvoj energetické infrastruktury obnovitelných zdrojů energie a zavádění nových technologií v oblasti druhotných surovin. 

Nová hala v Čáslavi roste podle plánu, během odstávky se investovalo i do stávajících provozů LESS & TIMBER

Provozy v Čáslavi prošly pravidelnou odstávkou a také modernizací

Na přelomu července a srpna proběhla v areálu čáslavské pily a elektrárny dvoutýdenní odstávka výroby. Celozávodní dovolenou uvítali i zaměstnanci obou společností LESS & TIMBER a LESS & ENERGY. „Kromě rutinního úklidu a údržby strojů slouží pravidelná každoroční odstávka také k modernizaci strojního vybavení a jeho generálním opravám,“ vysvětluje důvody k letní pauze generální ředitel Ladislav Prchal a poté vypočítává výši investic: „Letos se tak do výměn a oprav strojů investovalo celkem 6 a půl milionu, náklady spojené s přerušením provozu pak dosáhly dalších 3 a půl milionu korun.“ Na čáslavské pile od srpna pracují s novým odkorňovačem, dopravníkem vedlejších produktů, kompresorem a využívají nově opravených adjustačních stanic.

Číst dál...

LESS & TIMBER hlásí překročení plánu a začíná stavět novou halu v Čáslavi

Auditované výsledky pro rok 2015 potvrdily optimistické předpoklady

Především díky výkonnosti čáslavské pily a elektrárny se podařilo společnostem LESS & TIMBER a LESS & ENERGY v minulém roce svými hospodářskými výsledky mírně překročit plán. Výhled pro rok 2016 prozatím zůstává stejný jako loni a vedení společnosti pevně věří, že i výsledky provozů si udrží pomyslnou vysokou laťku, kterou si nastavily.

Číst dál...

Copyright ©  2019 - LESS & TIMBER, a.s.
Všechna práva vyhrazena