tisk-top

Aktuality

Říjnová cena válcových briket

Říjnová cena válcových briket činí 5,60 Kč/kg, tj. 5.600 Kč za paletu.

Cena je platná od 1.10.2018 do vyprodání zásob.
Platí pro ZZD Čáslav.
Prodej PO-PÁ od 8:00-11:30 a 12:00-16:00

Maloprodej briket
Kmochová Kristýna
Tel.: 733 755 674

 

Válcové brikety

Nová hala v Čáslavi roste podle plánu, během odstávky se investovalo i do stávajících provozů LESS & TIMBER

Provozy v Čáslavi prošly pravidelnou odstávkou a také modernizací

Na přelomu července a srpna proběhla v areálu čáslavské pily a elektrárny dvoutýdenní odstávka výroby. Celozávodní dovolenou uvítali i zaměstnanci obou společností LESS & TIMBER a LESS & ENERGY. „Kromě rutinního úklidu a údržby strojů slouží pravidelná každoroční odstávka také k modernizaci strojního vybavení a jeho generálním opravám,“ vysvětluje důvody k letní pauze generální ředitel Ladislav Prchal a poté vypočítává výši investic: „Letos se tak do výměn a oprav strojů investovalo celkem 6 a půl milionu, náklady spojené s přerušením provozu pak dosáhly dalších 3 a půl milionu korun.“ Na čáslavské pile od srpna pracují s novým odkorňovačem, dopravníkem vedlejších produktů, kompresorem a využívají nově opravených adjustačních stanic.

Číst dál...

LESS & TIMBER hlásí překročení plánu a začíná stavět novou halu v Čáslavi

Auditované výsledky pro rok 2015 potvrdily optimistické předpoklady

Především díky výkonnosti čáslavské pily a elektrárny se podařilo společnostem LESS & TIMBER a LESS & ENERGY v minulém roce svými hospodářskými výsledky mírně překročit plán. Výhled pro rok 2016 prozatím zůstává stejný jako loni a vedení společnosti pevně věří, že i výsledky provozů si udrží pomyslnou vysokou laťku, kterou si nastavily.

Číst dál...

LESS & TIMBER uzavřel rok 2015 s dobrými výsledky

V Čáslavi mírně překročili plán a obsadili místo obchodního ředitele

Předběžné hospodářské výsledky za uplynulý rok ukazují na splnění plánu nebo dokonce jeho mírné překročení. Ačkoliv jde prozatím o neauditované výsledky, je jasné, že loňský rok byl pro společnosti LESS & TIMBER a LESS & ENERGY úspěšný. K prvnímu lednu 2016 byla také zřízena a zároveň obsazena pozice obchodního ředitele LESS & TIMBER, kterou nově zastává Ing.  Karel Miškovský. Ten ve společnosti působí již od roku 2010, dříve jako ekonomický ředitel a projektový manažer. Karel Miškovský je absolventem VŠE Praha, obor ekonomika průmyslu. Osm  let pracoval v bankovním sektoru, šest let v oboru rezidenční development, kde obchodoval s nemovitostmi v USA.

Číst dál...

Copyright ©  2018 - LESS & TIMBER, a.s.
Všechna práva vyhrazena